דיקור אורטופדי

"ואחרי כל כך הרבה זמן וסבל - שני טיפולים ונפתרה לי הבעיה"

 

הטיפול עוזר לאנשים שסובלים מכאבי צוואר וחגורת הכתפיים כתוצאה ממתח מתמשך, גב תפוס כתוצאה מרפיון והתקצרות של השרירים, כאבים שמקרינים לרגליים, לכאבי ברכיים. כאבי מפרקים, כאבים מדלקות, כאבים משחיקת סחוס, דלקות בתעלה הקרפלית, כאבי אגן, כאבים באזור עצם הזנב. כאבים מטראומה מהעבר, כאבי גב אחרי לידה. הטיפול מקנה הקלה בכאבים ומביא עד להעלמותם המוחלטת, מונע תלות במשככי כאבים, לעיתים מבטל צורך בהתערבות כירורגית. הטיפול מאפשר לחזור לפעילות השוטפת במהרה ולשכוח מהסטרס וקשיי שינה הנלווים לכאב. את ההטבה המשמעותית ברוב המקרים ניתן לחוות כבר מהמפגש הראשון או השני. 

המטרה העיקרית בה מתמקד מטפל ברפואה משלימה היא השגת הרמה הגבוהה ביותר של תוצאת טיפול בפרק הזמן הקצר ביותר. החשיבות העליונה של דיקור אורטופדי היא לסייע למטופלים לחסל, להקל או להפחית באופן משמעותי את רמת הכאב במהירות.

מהלך הטיפול

הטיפול מתבצע בשכיבה על מיטת הטיפולים בלבוש מלא, ללא נעליים וגרביים. הטיפול הראשון כולל מילוי טופס המטופל. המטפל ישאל על אורך החיים, הרגלי התזונה, היסטוריה רפואית ועוד. משך הטיפול כ50 -60 דקות. בטיפול בדרך כלל משולבות גם טכניקות מגע - רפלקסולוגיה. מספר הטיפולים המומלץ הינו אינדיבידואלי, אישי, תלוי בחומרת הבעיה, מצבו הכללי של המטופל וקצב התקדמותו, יכול לנוע עד 10 טיפולים ומעלה. במהלך הסדרה מטופל מקבל המלצות תזונה, תרגילים לבית, במידת הצורך יכול להעזר בפלסטרים סיניים, משחות להקלה על כאב וכלי עזר נוספים על מנת להבטיח המשכיות ואפקטיביות של תהליך הריפוי גם מעבר לשעות הטיפול בקליניקה. 

מומלץ ביותר לאחר סידרת טיפולים שבועים לעבור לטיפולי תחזוקה על בסיס חודשי. כך ניתן לשמור בצורה הטובה ביותר על האפקט שהושג בטיפול ולמנוע את החזרה של הכאב. יש לזכור כי הבעיה נוצרה בגלל אורך חיים לא אידיאלי - ישיבה ממושכת מול מחשב, חוסר פעילות גופנית, אי איזון בתזונה, כמות שעות שינה או מנוחה לא מספקת. כל אלה - הרגלים שנצברו במשך שנים ארוכות ובמציאות שלנו הם לא תמיד ניתנים לשינוי מהיר. לכן גם אחרי סדרת הטיפולים חשוב להיות מודעים לתהליכים שקורים בגוף ולהמשיך לתמוך בו. 

Tipul_03.jpg
Tipul_02.jpg

צור קשר

olgasun@gmail.com \\ Tel: 054 331 1032

 

תודה